top of page
O nas... i o Kaszubach: About
Duży format (25).jpg

Piłką do dołka, czyli o minigolfie słów kilka

Golf uznawany jest oryginalnie za sport pochodzący z rozległych, trawiastych krain Szkocji. Jego dzisiejszy odpowiednik ma jednak z pierwowzorem niewiele wspólnego, a skórzane piłki wypełnione kaczym pierzem zastąpiły znane nam białe, estetyczne piłeczki z tworzyw sztucznych.

Minigolf powstał z myślą o mniejszych przestrzeniach, które umożliwią dostęp do tej ciekawej dyscypliny zdecydowanie szerszemu gronu graczy. Sport ten jest na tyle relaksujący, że do dobrej zabawy wystarczy nam jedynie wygodny strój i chęci, a reszta przyjdzie sama. Właśnie to sprawia, że minigolf świetnie sprawdza się zarówno u najmłodszych, jak i seniorów.

W naszym Parku znajdziesz 10 tematycznych dołków, a każdy z nich stanowi odrębne wyzwanie i krok po kroku odkrywa przed Tobą tajemnice pięknych Kaszub. To tutaj zmierzysz się z zadaniem, jakim jest wbicie piłki na niedostępną Wieżycę, spróbujesz ominąć igłę na ogromnym kaszubskim hafcie i udasz się na poszukiwania leśnej, króliczej nory. A to tylko początek wspaniałej zabawy!

Aby dodać wszystkiemu jeszcze większej atrakcyjności, zadania wciąż się zmieniają, więc każda wizyta u nas, to zupełnie nowa przygoda :)

O nas... i o Kaszubach: Gallery
Strona główna: Activities
bottom of page