top of page

O nas

... i o Kaszubach

Kaszuby, to region magiczny. Tradycja płynnie przeplata się tu z nowoczesnością, gościnność nie ma sobie równych, a soczyście zielone krajobrazy na długo zapierają dech w piersiach. Nic więc dziwnego, że właśnie na tym spłachetku raju powstał park rozrywki, który w niezwykły sposób pokazuje jego najcenniejsze walory.

Minigolf na Mapie Kaszub, to miejsce pełne niespodzianek i gwarantowanych emocji, w którym przygoda czai się za każdym rogiem. Pieczołowicie przemyślane atrakcje, wciągające wyzwania czekające przy każdym dołku oraz charyzmatyczna właścicielka sprawią, że odnajdziesz w sobie pasję do tego elitarnego sportu. A po wszystkim, nabierzesz nowych sił w urokliwej kawiarence. Nie zastanawiaj się więc dłużej i odważnie wkrocz w świat stworzony specjalnie po to, by sprawiać radość. Wbij piłkę na szczyt Wieżycy, zaśpiewaj w rytm Kaszubskich Nut w formacie 3D i daj się zaskoczyć tradycji przedstawionej w nowoczesnym stylu.


Minigolf na Mapie Kaszub jest pełen cudów dla całej rodziny. Nieważne czy masz 7 czy 70 lat – na jednym dołku nigdy się nie kończy!

O nas... i o Kaszubach: About
O nas... i o Kaszubach: Gallery
bottom of page