top of page
2c584e08-0e2e-4821-bdae-5e97596a3360.jpg

Atrakcje dla najmłodszych golfistów

Dzieci to najwięksi krytycy i w żadnym wypadku nie mogą się nudzić. Całe szczęście, że w naszym Parku nigdy się to jeszcze nie zdarzyło ;) Tutaj po prostu nie ma na to czasu! Mali odkrywcy z ciekawością zaglądają w najdrobniejsze zakamarki, chłoną bajkową atmosferę, a przede wszystkim… świetnie się przy tym bawią!

Specjalne kije dla najmłodszych sprawiają, że dzieciaki błyskawicznie łapią zasady gry i z zapałem pokonują kolejne wyzwania. W międzyczasie, mają niepowtarzalną możliwość poznania naszych kochanych zwierząt, takich jak kozy, kury czy króliki. Przejażdżki oraz czesanie kucyków, karmienie włochatych i pierzastych milusińskich, a także opowieści o mieszkańcach każdej zagrody, to cudowne wspomnienia, jakie gwarantujemy po wizycie w naszych progach. A czy Twoje dziecko głaskało już kiedyś kurczaczka? ;)

Nie czekaj, już teraz odwiedź naszą Wioskę Królików, zaprzyjaźnij się z naszymi kociętami, a na koniec upleć kucykowi warkocze :) A wszystko to w połączeniu z grą poprzez zabawę i zdobywanie wiedzy o Kaszubach!

Do dyspozycji najmłodszych przewidziany jest również plac zabaw, traktorkowo oraz duży ogród do biegania.

Atrakcje dla najmłodszych golfistów: Activities
Atrakcje dla najmłodszych golfistów: Gallery
bottom of page